Przejdź do treści
 • Technologia

  Poznaj nasze
  obszary zainteresowań

  Jesteśmy miłośnikami technologii, w codziennej pracy szukamy praktycznych sposobów wykorzystania jej potencjału. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, starając się pomagać w rozwoju innowacyjnych produktów, zwłaszcza w obszarze sztucznej inteligencji oraz wirtualnej rzeczywistości.
  mongo-DB
  NumPy
  nvidia-cuda
  pandas
  python
  spring
  tensor
  theano
  typescript
  angular
  capacitor
  docker
  figma
  ionic
  Keras
  kotlin
  mongo-DB
  NumPy
  nvidia-cuda
  pandas
  python
  spring
  tensor
  theano
  typescript
  angular
  capacitor
  docker
  figma
  ionic
  Keras
  kotlin
  modele 3d

  Pozyskiwanie, filtrowanie, klasyfikacja, segmentacja i manipulacja chmur punktów i modeli 3D

  Nasze rozwiązania potrafią automatycznie wyodrębnić geometrię i topologię poszczególnych kształtów, takich jak meble, elementy linii produkcyjnej, a nawet ludzie. Następnie możemy efektywnie przetwarzać takie modele, przekształcać je lub wizualizować. Jest to coraz bardziej pomocne w produkcji, modzie, służbach ratunkowych czy transporcie.

  Złożona segmentacja dokumentów i obrazów, klasyfikacja i ekstrakcja danych

  Ręczna ekstrakcja danych z dużych ilości dokumentów i złożonych struktur połączonych tabel jest niezwykle kosztowna. Nasze rozwiązania mogą pomóc skutecznie wyeliminować tę niepotrzebną pracę i poprawić ogólną jakość procesu. Może to być szczególnie pomocne w bankowości, księgowości, ubezpieczeniach i opiece zdrowotnej.
  segmentacja-dokumentow

  Pozyskiwanie danych z czujników, klasyfikacja i kontrola wzmocnienia w czasie rzeczywistym

  Jeśli chcesz zoptymalizować i zautomatyzować proces produkcyjny w swojej fabryce, możemy Ci pomóc. Integracja danych z różnego rodzaju sensorów, przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym oraz automatyczne decyzje to filary sprawnie działającej firmy produkcyjnej.

  Przetwarzanie języka naturalnego

  Wyobraź sobie, że możesz przetwarzać to, co piszą lub mówią Twoi klienci. Dzięki temu Twoja aplikacja może automatycznie i jeszcze dokładniej odpowiadać na ich potrzeby.
  przetwarzanie języka naturalnego
  złożone obliczenia grafowe

  Złożone obliczenia grafowe

  Reprezentowanie złożonych problemów algorytmicznych za pomocą wykresów jest często jedynym rozwiązaniem złożonych problemów biznesowych. Kluczem jest jednak ich efektywne przetwarzanie, aby zrealizować ich prawdziwy potencjał. Tak więc, chociaż używamy go w naszych rozwiązaniach, możemy również pomóc w Twoich wyzwaniach.

  Aplikacje VR/AR

  Wykorzystywanie możliwości VR/AR w profesjonalnych aplikacjach biznesowych przenosi je w inny wymiar. Pozwala klientom nie tylko na zupełnie inny customer experience, ale otwiera zupełnie nowe rozwiązania funkcjonalne. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest nie tylko zobaczenie, czy usłyszenie, ale i nawet dotknięcie niemalże prawdziwych przedmiotów.
  aplikacje vr/ar
  rozwiązania edukacyjne VR

  Rozwiązania edukacyjne VR

  Rozwiązania VR mogą wspierać komunikację pomiędzy ludźmi oddalonymi o setki kilometrów. Mogą również doskonale wspierać procesy dydaktyczne, dzięki angażowaniu zmysłów, które przy tradycyjnych aplikacjach praktycznie nie były wykorzystywane. Tworzymy dedykowane prezentacje, platformy edukacyjne, czy też oprogramowanie pozwalające na bardziej efektywne wykorzystywanie spotkań on-line.

  współpraca

  Gotowy na innowacyjny projekt?

  Szukasz firmy o podobnych kwalifikacjach? Masz pomysł na innowacyjną aplikację? Nie zwlekaj! Wyceń swój projekt i rozpocznijmy razem wspaniałą przygodę!
  mongo-DB
  NumPy
  nvidia-cuda
  pandas
  python
  spring
  tensor
  theano
  typescript
  angular
  capacitor
  docker
  figma
  ionic
  Keras
  kotlin
  mongo-DB
  NumPy
  nvidia-cuda
  pandas
  python
  spring
  tensor
  theano
  typescript
  angular
  capacitor
  docker
  figma
  ionic
  Keras
  kotlin
  pl_PLPolish